Multimel - deweloper

Multimel - deweloper Developer Lublin firma Multimel dynamicznie pracuje na rynku już od 1997 roku. Siedzibę ma w Lublinie.

Z początku działała głównie w branży energetycznej. Od roku 2002 w w ramach jej usług znalazły się również usługi ogólnobudowlane, przeważająco obiektów industrialnych. Od roku 2014 firma zapoczątkowała inwestycje w w branży budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego, a sprzedaż mieszkań oraz dzierżawa lokali użytkowych są w tej chwili jej głównymi dziedzinami funkcjonowania.

Lubelski deweloper poszczycić się może niskimi cenami a także doskonałym położeniem budynków. Na ogół położenie zapewnia zarówno spokój okolic podmiejskich jak i prosty dojazd do centrum Lublina. Deweloper z Lublina zapewnia wysoki standard usług. Dba o innowacyjne rozwiązania oraz materiały sprawdzonej jakości. Firma to też kompetentna kadra profesjonalistów, ogromne doświadczenie jak również szczególna niezawodność usług. Zadowolenie Klientów jest najistotniejsze, a nowe mieszkania Lublin oferowane przez dewelopera faktycznie są bardzo atrakcyjne. Firma Multimel kładzie bowiem na architekturę klasyczną, rozmyślny rozkład pomieszczeń jak również na tereny zielone w pobliżu. Wybierać możemy spośród lokali o różnym metrażu, czasami dwukondygnacyjne. To świetne warunki tak dla rodzin z dziećmi jak i dla osób szukających spokoju oraz harmonii.

Szczegóły strony multimel-nieruchomosci.pl:

Podlinkuj stronę multimel-nieruchomosci.pl:

Multimel - deweloper

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 16