Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin Psychoterapeuta Lublin - poradnia Agaty Poręby prowadzi kompleksowe wsparcie w sytuacji problemów dnia codziennego różnego rodzaju począwszy od depresji kończąc na aktywizacji bezrobotnych.

Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog oraz terapeuta pomaga pełnoletnim a także w wieku dziecięcym i młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psycholog Agata Poręba pracuje także jako nauczyciel naukowy. Prowadzi także współpracę z firmami w ramach szkoleń psychologicznych i biznesowych, oraz projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według norm mieszczącymi się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najistotniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ramach pracy oferuje również warsztaty oraz szkolenia. Poradnię Agaty Poręby warto polecić, gdyż proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi pożądane efekty. Wypada także dodać, że Agata Poręba nadal rozszerza swoją wiedzę w obrębie psychologii w toku studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16